Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
W Łebieńskiej Hucie pozyskali środki, organizują spotkania dla seniorów.
Aktualność (Łebno, Będargowo, Jeleńska Huta, Leśno)
Czwartek, 6 czerwca 2024, 07:07

W Łebieńskiej Hucie pozyskali środki, organizują spotkania dla seniorów.

Środki, które zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich w Będargowie "Trzy Korony" pozwolą na zorganizowanie 6 spotkań dla Seniorów 60+. Fundusze pochodzą z fundacji Biedronki w ramach projektu "Danie Wspólnych Chwil". Pozyskane "kody" umożliwiają zakup produktów w sklepie, z których są przygotowywane wszystkie dana, potrawy dla Seniorów. 

Na każdym spotkaniu staramy się menu urozmaicić. Też planujemy tutaj w najbliższym czasie na trzecim spotkaniu zorganizować piknik taki na świeżym powietrzu.
Justyna Bach
KGW w Będargowie

Spotkanie odbyło się 4 czerwca w Szkole Podstawowej w Łebieńskiej Hucie pozyskali środki, organizują spotkania dla seniorów. i było drugim z sześciu spotkań, które zostały zaplanowane na ten rok. Poza poczęstunkiem był również zespół muzyczny Damps Senior Band oraz spotkanie autorskie z dr Eugeniuszem Pryczkowskim. Lokalny autorek książek oraz programów tv jak się okazało, jest absolwentem SP w Łebieńskiej Hucie. Pan dr Eugeniusz Pryczkowski opowiadał o swojej twórczości w formie wywiadu, który przeprowadziły dzieci.

Poniżej materiał filmowy z tego wydarzenia. 

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji wydarzenia dyrektor Szkoły Podstawowej w Łebieńskiej Hucie pozyskali środki, organizują spotkania dla seniorów. , 22 Drużynie Harcerskiej Łebieńska Huta, zespołowi Dampc Senior Band, dr Eugeniuszowi Pryczkowskiemu. 

 

Zobacz także Ponad 600 osób uczestniczyło w "Festynie Rodzinny" w Szemudzie. Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Przemek Dopke
Przemek Dopke
Redaktor Naczelny, Wydawca