Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Konferencja prasowa Pawła Dołkowskiego
Wybory (Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, Dobrzewino, Donimierz, Kamień, Będargowo, Grabowiec, Częstkowo, Głazica, Jeleńska Huta, Karczemki, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Łebieńska Huta, Przetoczyno, Rębiska, Szemudzka Huta, Warzno, Zęblewo)
Wtorek, 16 kwietnia 2024, 10:36

Konferencja prasowa Pawła Dołkowskiego

Paweł Dołkowski zachęca do udziału w II turze wyborów, dzisiejszej debacie wyborczej.

Spotkanie odbyło się w Kielnie, udział w nim wzięli także: Marek Waldowski – nowo wybrany radny Gminy z Donimierza, a także Ireneusz Kowalewski -  nowy radny z Częstkowa.

Podczas spotkania Paweł Dołkowski, kandydat na wójta Gminy Szemud przede wszystkim zachęcał wszystkich do wzięcia udziału w II turze wyborów, które odbędą się w niedzielę 21 kwietnia.

 

Marek Waldowski

Następnie głos zabrał Marek Waldowski, nowo wybrany radny z komitetu Czas na Zmianę. Podziękował za zaufanie wyborców i obiecał, że nie zawiedzie ich oczekiwań. Podkreślił również, że sytuacja, w której głosy w Radzie Gminy rozkładają się na 4 komitety, wymagać będzie współpracy. 

Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, że głosy w Radzie Gminy rozkładały się na 4 komitety, z których żaden nie ma samodzielnej większości. To będzie wymagało współpracy, wymuszało tę współpracę. To dobrze. My chcemy wspólnie budować naszą przyszłość, rozmawiamy z innymi komitetami i dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich mieszkańców do głosowania na Pawła Dołkowskiego, naszego kandydata na wójta.” Mówił Marek Waldowski.

Zobacz materiał filmowy z konferencji.

Ireneusz Kowalewski

Ireneusz Kowalewski, w swoim wystąpieniu podkreślił doświadczenie i zaangażowanie Pawła Dołkowskiego oraz konieczność zmiany.

Na zakończenie Paweł Dołkowski zaprosił przedstawicieli mediów na debatę kandydatów na wójta gminy Szemud, która odbędzie się w centrum samorządowym o godzinie 18:00. Zachęcił również mieszkańców do udziału w debacie, która będzie otwarta dla publiczności.

Zobacz także Ważne: Już dzisiaj debata wyborcza kandydatów na wójta Gminy Szemud ! Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!