Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
III StrongMen CUP Kamień 2024
Aktualność (Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, Dobrzewino, Donimierz, Kamień, Będargowo, Grabowiec, Częstkowo, Głazica, Jeleńska Huta, Karczemki, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Łebieńska Huta, Przetoczyno, Rębiska, Szemudzka Huta, Warzno, Zęblewo)
Piątek, 21 czerwca 2024, 15:35

III StrongMen CUP Kamień 2024

Po raz kolejny już  po nocy sobótkowych atrakcji nad jeziorem Kamień odbędzię sie III StrongMan CUP Kamień 2024. Tegoroczna edycja zawodów siłowych zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, z Mariuszem Pudzianowskim jako gościem specjalnym, który nie tylko zdobył tytuł Mistrza Świata Strongman, ale również zyskał uznanie w świecie MMA oraz udziałem ekipy z programu TVN „Siłacze”. Dymek Szreder, znany z charyzmatycznego prowadzenia, będzie gospodarzem tego wydarzenia, a doświadczony Toczek Lech zapewni, że wszystkie zmagania będą przebiegać zgodnie z najwyższymi standardami.

Zmiana formuły zawodów, które teraz będą odbywać się w parach, dodaje nowego wymiaru rywalizacji. Zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się w siedmiu różnorodnych konkurencjach, co z pewnością dostarczy emocjonujących momentów zarówno dla uczestników, jak i zgromadzonej publiczności. 

Krótka Fotorelacja z zeszłorocznej edycji zawodów

W tym roku, Strongmeni angażują się w szczytny cel, wspierając Mateusza Strągowskiego, siedmioletniego chłopca zmagającego się z Zespołem Downa i padaczką lekooporną. W dniu zawodów a odbędzie się zbiórka charytatywna, która ma na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację Mateusza. Pomimo wyzwań, dzięki determinacji i wsparciu, Mateusz poczynił postępy i reaguje na obecność innych. Jego rodzice, dzięki specjalnej suplementacji, osiągnęli znaczącą redukcję napadów padaczkowych. Jednakże, aby Mateusz mógł nauczyć się nowych umiejętności i zwiększyć swoją samodzielność, potrzebne są godziny rehabilitacji oraz wsparcie specjalistów. 

Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji dla gości, w tym konkurencje dla publiczności, które pozwolą każdemu poczuć ducha sportowej rywalizacji. Zaproszenie na wydarzenie od godziny 15:00 jest otwarte dla wszystkich, a obecność licznych widzów z pewnością doda zawodom wyjątkowego charakteru.

Poniżej film z zeszłorocznych zawodów STRONGMAN w Kamieniu.

Zobacz także IV Dzień Rodziny Smaczi Kaszëb Czytaj więcej Czytaj więcej Zobacz także Sobótki Gminne 2024. Jakie atrakcje? Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor