Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Hala Bojano - VI Turniej o Złotą Kokartkę
Aktualność (Bojano)
Środa, 15 maja 2024, 09:40

Hala Bojano - VI Turniej o Złotą Kokartkę

Turniej o Złotą Kokartkę to coroczne wydarzenie, które gromadzi pasjonatów tańca i akrobatyki z całej Polski. Jest to okazja dla solistów, duetów oraz formacji tanecznych do zaprezentowania swoich umiejętności i rywalizacji o prestiżową nagrodę – Złotą Kokartkę. W zeszłym roku w maju, odbyła się piąta edycja turnieju, przyciągając tłumy uczestników i widzów, którzy mogli podziwiać występy w różnych kategoriach wiekowych i stylach tanecznych. 

VI edycja Turnieju o Złotą Kokartkę odbędzie się 18-19 maja 2024 roku w Hali Sportowej w Bojanie. Mogą wystąpić na niej solistki, duety, miniformacjie i formacje. Turniej o Złotą Kokartkę" to Ogólnopolskie Zawody taneczno-gimnastyczne na których można zobaczyć zmagania z tańca współczesnego, jazzu, fit-kid i akrobatyki na airtracku.

Wejście na widownię turnieju jest płatne 10 zł. Płatność na miejscu kartą lub gotówką.

W linku można znaleźć rozpiskę godzinową dla poszczególnych formacji.

Poniżej film promocyjny z poprzedniej edycji.

 

 

Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Turniej jest nie tylko konkursowym wyzwaniem, ale także świętem ruchu, muzyki i wspólnoty, łączącym ludzi o podobnych pasjach.

Zobacz także Natalia - mieszkanka Karczemek poruszyła jury swoim tańcem! Czytaj więcej Czytaj więcej Zobacz także Wystartowały! Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor