Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Natalia - mieszkanka Karczemek poruszyła jury swoim tańcem!
Aktualność (Karczemki)
Poniedziałek, 13 maja 2024, 12:20

Natalia - mieszkanka Karczemek poruszyła jury swoim tańcem!

Mieszkanka sołectwa Karczemki w gminie Szemud Natalia Sacharczuk zaprezentowała swój występ w popularnym programie stacji TVN "Mam Talent" zdobywając uznanie jurorów oraz publiczności.
Jest uczennicą szkoły podstawowej i od 5 -tego roku życia trenuje w Akademii Acrodance. Determinacja i ciężka praca przyniosły jej liczne sukcesy. Wielkim osiągnieciem było zwycięstwo na Mistrzostwach Europy i zdobycie statuetki Grand Prix Aleksandry Kobielak w październiku 2023 roku. Jak sama Natalka wspomina, to właśnie po tych Mistrzostwach rodzice zgodzili się na jej udział w programie "Mam Talent".

 

.. ale jak zawsze się pytałam rodziców, to wtedy mówili, że nie bo jestem za mała i ciągle tak mówili, a jak były Mistrzostwa Europy to zdobyłam pierwsze miejsce i statuetkę Grand Prix i rodzice się wtedy zgodzili, żeby mnie wysłać do Mam Talent.
Natalia Sacharczuk
Uczestniczka programu

Natalia była jedną z najmłodszych uczestniczek programu, ale zrobiła ogromne wrażenie na jurorach podczas swojego pierwszego występu. Połączenie jej umiejętności tanecznych z ogromną dojrzałością artystyczną sprawiły, że została nagrodzona "złotym przyciskiem" od Julii Wieniawy i awansowała do następnego etapu. Otwierając pierwszy półfinałowy odcinek piętnastej edycji programu ponownie udowodniła, że talent nie zna granic wieku. Jej profesjonalizm, skromność i naturalność poruszyły jurorów i publiczność. Julia Wieniawa zapytana o to czy nie żałuje, że "oddała" swój złoty przycisk właśnie Natalii odpowiedziała:

 

..udowodniłaś, że zasłużyłaś na ten przycisk i ja od półfinalistów wymagam jakiegoś progresu, żeby udoskonalali swoje umiejętności, żeby było widać, że na tej scenie stoi człowiek który godzinami harował na scenie, żeby nas tutaj wbić w fotel. No, ale co tu poprawiać jeżeli Ty jesteś doskonała. Gratulacje"
Julia Wieniawa
Juror programu

Mieliśmy przyjemność odwiedzić Natalię w jej domu i zobaczyć "od kuchni" jak trenuje podczas zajęć w Szkole Podstawowej w Karczemkach. Zobaczcie materiał filmowy poniżej.

Jej energia i pasja do tańca, które były widoczne w każdym jej ruchu, z pewnością zapadną w pamięć publiczności i mogą być inspiracją dla innych młodych artystów, aby rozwijać swoje talenty i dążyć ciężką pracą do doskonałości.

Jest bardzo pracowita, bywają ciężkie momenty jak u każdego sportowca, ale Natalka jest waleczna. Potrafi też walczyć o swoje i do końca uczyć się danych elementów, których nie potrafi
Paulina Groszek
Trener, Choreograf Akademia AcroDance

Natalia wspominając program podkreśla, że najwspanialszym uczuciem był moment kiedy Julia Wieniawa wcisnęła "złoty guzik". Uczestnictwo w "Mam Talent!" było niesamowitą przygodą i w pewnym stopniu spełnieniem marzenia z dzieciństwa o występie w programie telewizyjnym. Życzmy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w doskonaleniu swojego warsztatu! 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor