Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Awans KKS Koleczkowo!
Sport (Bojano, Koleczkowo)
Piątek, 7 czerwca 2024, 18:00

Awans KKS Koleczkowo!

Sukces KKS Koleczkowo w meczu z Ceramikiem Łubiana, który odbył się 1 czerwca, był decydującym momentem w ich piłkarskiej podróży. Zwycięstwo 3:0 nie tylko przyniosło im radość z wygranej, ale także zapewniło bezpośredni awans do A-klasy, co jest znaczącym osiągnięciem dla każdego klubu dążącego do wyższych rang rozgrywek piłkarskich.

W nadchodzącą niedzielę 9 czerwca od godz. 11:00 będziemy mieli okazję śledzić emocjonujące spotkanie pomiędzy KKS Koleczkowo a KS Mściszewice. Mecz odbędzie się na stadionie w Bojanie, gdzie obie drużyny zmierzą się w ramach ostatniej kolejki rozgrywek.

 

 

 

W dniu meczu kibice mogą oczekiwać nie tylko emocjonującej rywalizacji na boisku, ale także dodatkowych atrakcji, które umilą czas przed rozpoczęciem spotkania. KKS Koleczkowo również tego dnia będzie wspierać młode talenty z Akademii Piłkarskiej Koleczkowo, co buduje ducha wspólnoty, i doskonale promuje sport oraz pasję do piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Warto więc przybyć już o godz. 10:30, aby w pełni doświadczyć atmosfery tego wyjątkowego dnia.

Zobacz także Sport to zdrowie - każde dziecko Ci to powie! Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor