Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Znajdź nowe życie dla swoich przedmiotów
Aktualność (Bojano)
Wtorek, 21 maja 2024, 15:35

Znajdź nowe życie dla swoich przedmiotów

IV edycja "Kiermaszu Rozmaitości" odbędzie się 1 czerwca w Bojanie, w godzinach od 11:00 do 15:00. Organizowany przez sołtysa Bojana wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną, kiermasz oferuje nie tylko zakupy, ale również okazję do integracji społeczności. Na działce naprzeciwko remizy OSP, odwiedzający będą mieli szansę na znalezienie unikatowych przedmiotów, które mogą stać się pięknym dodatkiem do domu lub wyjątkowym prezentem.

Wystawcy mogą wziąć udział w kiermaszu bezpłatnie, jednak wymagana jest rejestracja na adres mailowy: agnieszka.bubacz1975@gmail.com lub sms 728072788 do dnia 31.05.2024 r. Organizatorzy przypominają o tym, że sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego minimum pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000 zł.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają mieszkańców z całej Gminy Szemud, nie tylko z Bojana.  To idealna okazja, aby zarówno pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, jak i znaleźć unikatowe skarby.  Wydarzenie to sprzyja wymianie między mieszkańcami, promuje recykling i daje drugie życie przedmiotom, które już nie są potrzebne w jednym domu, ale mogą być cenne w innym. Ponadto jest to świetna okazja do zaprezentowania lokalnego rękodzieła, które odzwierciedla kulturę i tradycję regionu, a także wspiera lokalnych twórców.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor