Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Pół tysiąca subskrybentów na Youtube szemud24.pl!
Aktualność (Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, Dobrzewino, Donimierz, Kamień, Będargowo, Grabowiec, Częstkowo, Głazica, Jeleńska Huta, Karczemki, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Łebieńska Huta, Przetoczyno, Rębiska, Szemudzka Huta, Warzno, Zęblewo)
Sobota, 20 kwietnia 2024, 00:07

Pół tysiąca subskrybentów na Youtube szemud24.pl!

Nasz kanał na YouTube powstał 3 lipca 2023r. i właśnie przekroczył pół tysiąca subskrybentów i 144 971 wyświetleń! Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia. Od pierwszego filmu, który pojawił się na naszym kanale, nie stosujemy żadnej reklamy. To dzięki Wam, drodzy widzowie możemy kontynuować tworzenie treści, które Was interesują.

Każdy nowy subskrybent to kolejna osoba, która docenia Naszą pracę i chce być na bieżąco z tworzonymi przez Nas treściami. To fantastyczne, że możemy rozwijać kanał, opierając się wyłącznie na organicznym zasięgu i budować społeczność widzów, którzy są równie zainteresowani tematem Naszej Gminy co my.

Pierwszy film został dodany 9 miesięcy temu.

Dotyczył lodówki społecznej z żywnością w Bojanie. Nagranie zostało zrealizowane z Sołtys Bojana Panią Agnieszką Bubacz.

Oglądalność kanału jest rozłożona tematycznie co bardzo dobrze świadczy o Naszych widzach. Fakt, że widzowie interesują się zarówno kwestiami społecznymi, takimi jak protesty czy akcje poszukiwawcze, jak i tematami religijnymi, pokazuje, że społeczeństwo jest złożone z osób o różnych zainteresowaniach i potrzebach. To również świadczy o otwartości i dojrzałości widzów, którzy nie ograniczają się tylko do jednego rodzaju treści, ale szukają tematów, które mogą poszerzyć ich horyzonty i dostarczyć nowych perspektyw na otaczającą ich rzeczywistość.

Poniżej filmy o wysokiej oglądalności:

Na kanale znajdziemy 189 filmów. Największą liczbą wyświetleń cieszy się wypowiedz rolnika, która została nagrana podczas protestu w Szemudzie. Licznik pokazuje przy filmie ponad 44 tyś wyświetleń.

Na naszym kanale są również playlisty. Filmy są poukładane tematycznie na 11 działów. 

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz naszego kanału, zachęcamy do tego! Dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi nowymi filmami. Oto link do naszego kanału, gdzie znajdziesz wszystkie nasze produkcje.

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na YouTube!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor