Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Podsumowanie sportowego weekendu
Sport (Bojano, Koleczkowo)
Poniedziałek, 21 października 2024, 12:05

Drużyny z gminy Szemud nie miały powodów do zadowolenia w miniony weekend, ponieważ zarówno w rozgrywkach piłki nożnej, jak i futsalu, nie udało im się odnieść sukcesu.

W ostatnim sobotnim spotkaniu piłkarskim, LZS Dragon Bojano mierzył się z drużyną Wikęd II Luzino. Mimo ambitnej gry i zaangażowania, Dragon Bojano musiał uznać wyższość przeciwników, przegrywając mecz z wynikiem 1:3.

Zawodnicy z Luzina szybko wyszli na prowadzenie, ale jeszcze w pierwszej połowie piłkarzom z Bojana udało się wyrównać. W drugiej połowie spotkania, drużyna Wikęd II Luzino dwukrotnie trafiła do bramki w odstępie siedmiu minut. Bramkę honorową dla LZS Dragon Bojana strzelił w 22 minucie Oliwier Bonk.

Również 19 października w sobotę, na boisku KKS Koleczkowo miało miejsce emocjonujące spotkanie z drużyną Ogniwo Sopot. Mimo zaciętej i wyrównanej rywalizacji, to zawodnicy gości z Sopotu zdołali zdobyć decydującą bramkę już na samym początku meczu. Ta jedna akcja okazała się wystarczająca, aby zapewnić im zwycięstwo. Ostateczny wynik na tablicy wynosił 0:1 na korzyść Ogniwo Sopot.

W niedzielę, podczas czwartej kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu sezonu 2024/2025, na hali w Przodkowie odbyło spotkanie drużyn: LZS Dragon Bojano i Futsal Świecie, które zmierzyły się w zaciętym pojedynku. Dla zawodników z Bojana mecz zakończył się niepowodzeniem, ponieważ przegrali oni z drużyną Futsal Świecie wynikiem 2:10. Trafienia dla LZS Dragon Bojano zdobyli Dominik Depta oraz Kewin Sidor, którzy wykazali się skutecznością w trudnych momentach meczu.

Spotkania te, pełne emocjonujących momentów i zaciętej rywalizacji, niestety nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Mimo wysiłków i zaangażowania zawodników tym razem przeciwnicy okazali się lepsi, pozostawiając drużyny z gminy Szemud bez zwycięstw do świętowania.

Lubisz czytać, oglądać co przygotowaliśmy?

Wesprzyj naszą redakcję w działaniu! Przez Twoją pomoc możemy się rozwijać.