Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Piłkarski weekend w gminie Szemud.
Sport (Bojano, Koleczkowo)
Poniedziałek, 9 września 2024, 17:00

7 września na stadionie w Bojanie przy ulicy Warszawskiej 17 odbyły się Derby gminy Szemud. Rywalizacja rozegrała się między dwoma lokalnymi drużynami: LZS Dragon Bojano oraz KKS Koleczkowo. Po pełnym napięcia meczu, z wynikiem 2:4, zwycięstwo odniosła drużyna z Koleczkowa. Tego samego dnia odbył się również mecz KS Iskra Szemud z KS Dąbrówka Linia.

KKS Koleczkowo może świętować swoje drugie zwycięstwo w sezonie, osiągnięte po czterech rozegranych kolejkach. Bramki dla zespołu zdobyli:

• Piesik
  • Klawiński
  • Ogrodowicz (x2)

LZS Dragon Bojano, mimo zdobycia dwóch goli, nie zdołał odnieść zwycięstwa i nadal oczekuje na pierwszy triumf w bieżącym sezonie. Bramki dla drużyny zdobyli następujący zawodnicy:

• 1:2 - 50' Filip Żelezik
  • 2:4 - 89' Michał Kajak

Mecz KS ISKRA Szemud odbył się na stadionie w Szemudzie, gdzie również nie zabrakło emocji. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą gospodarzy 2:0. Niestety, pomimo silnej gry w pierwszej połowie, ISKRA Szemud nie zdołała utrzymać prowadzenia. W drugiej połowie rywale wykazali się determinacją i zdołali wyrównać wynik, doprowadzając do remisu. Ostatecznie, mecz zakończył się remisem 2:2.