Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Paweł Dołkowski - komentarz powyborczy.
Wybory (Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, Dobrzewino, Donimierz, Kamień, Będargowo, Grabowiec, Częstkowo, Głazica, Jeleńska Huta, Karczemki, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Łebieńska Huta, Przetoczyno, Rębiska, Szemudzka Huta, Warzno, Zęblewo)
Piątek, 26 kwietnia 2024, 18:15

Paweł Dołkowski - komentarz powyborczy.

Były kandydat na Wójta Paweł Dołkowski, który przegrał wybory samorządowe w II turze dziękuje za każdy oddany na siebie głos. Podkreśla tym samym, że w Gminie Szemud istnieje silna opozycja, która chce zmian, i liczy na współpracę.

"Gratuluje Panu Kalkowskiemu wygranej w II turze i żywię nadzieję, że po wyborach będzie merytoryczna współpraca w zakresie: budowy dróg i chodników przede wszystkim tam, gdzie chcą tego mieszkańcy, że powoła młodzieżową rade gminy, że będą budowane w każdej wiosce otwarte centra integracji dla mieszkańców...."
Paweł Dołkowski
Były kandydat na Wójta

Pan Paweł Dołkowski, podsumowując wyraża nadzieję, że opozycja, będzie kontynuować pracę na rzecz mieszkańców zgodnie z obietnicami złożonymi podczas kampanii wyborczej. 

Zobacz także Wójt Gminy: Pierwsze Wrażenia Po Wyborach Czytaj więcej Czytaj więcej Zobacz także Nieoficjalne wyniki wyborów na Wójta gminy Szemud Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor