Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Ostatni mecz sezonu KKS Koleczkowo
Sport (Koleczkowo)
Poniedziałek, 10 czerwca 2024, 17:20

Ostatni mecz sezonu KKS Koleczkowo

W emocjonującym finale sezonu, KKS Koleczkowo zremisowało 1:1 z KS Mściszewice, co świadczy o zaciętej rywalizacji na boisku. Decydująca bramka dla Koleczkowa, zdobyta przez Grzywacza, była kluczowym momentem meczu, który z pewnością zapadnie w pamięci kibiców. 

Na dzień dzisiejszy w nadchodzącym sezonie piłkarskim, trzy drużyny z Gminy Szemud: KS ISKRA Szemud, KKS Koleczkowo i LZS Dragon Bojano, będą rywalizować w A-klasie, co stanowi znaczący sukces dla lokalnej społeczności. Ich zaangażowanie i pasja do futbolu z pewnością przyniosą emocjonujące mecze i niezapomniane chwile dla kibiców i mieszkańców Gminy Szemud.

Na pewno będzie fajny taki smaczek te mecze między nami. W zależności od tego jak liga potoczy się w A-klasie, gdzie rozgrywki jeszcze trwają. Fajne by było te mecze między nami czy to z Szemudem, czy to z Bojanem zawsze były taką ciekawą formą rozrywki i to dla kibiców jak i zawodników.
Radosław Robakowski
Trener KKS Koleczkowo
Zobacz także Trener KKS Koleczkowo o planach na przyszłość klubu. Czytaj więcej Czytaj więcej

Wspaniałe osiągnięcie KKS Koleczkowo, które awansowało do A-klasy, jest powodem do świętowania nie tylko dla zawodników, ale także dla całej społeczności. Wójt Ryszard Kalkowski, składał po meczu osobiste gratulacje. Tort i szampan to tradycyjne symbole triumfu, ale prawdziwą radość przynosi wsparcie kibiców, którzy są nieodłączną częścią tej podróży. Ich nieustające wsparcie i wiara w drużynę są równie ważne jak umiejętności i wysiłek samych zawodników. KKS Koleczkowo, przechodząc do wyższej ligi już w drugim sezonie od wznowienia swojej działalności, pokazuje, że zgrany zespół i wspólnota mogą osiągnąć wielkie rzeczy.

 

Duże słowa uznania należą się dla wszystkich chłopaków, ponieważ wszystkie osoby będące blisko klubu doskonale zdają sobie sprawę jak dużo pracy organizacyjnej jak i sportowej, żeby to osiągnąć.
Radosław Robakowski
Trener KKS Koleczkowo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor