Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
KWW Pawła Dołkowskiego - Czas na zmianę
Wybory
Czwartek, 4 kwietnia 2024, 09:34

KWW Pawła Dołkowskiego - Czas na zmianę

KWW PAWŁA DOŁKOWSKIEGO CZAS NA ZMIANĘ 

Jak można przeczytać na profilu KWW Pawła Dołkowskiego z 10 marca 2024r.:

"Z dumą ogłaszamy, że rozpoczynamy naszą kampanię, bo przyszedł "Czas na zmianę"! Kampania wyborcza to czas, w którym pragniemy podzielić się z Wami naszymi pomysłami, pasją i zaangażowaniem w tworzenie lepszej przyszłości dla naszej ukochanej gminy. Mamy świadomość potrzeb naszej społeczności i jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie, aby wprowadzić pozytywne zmiany, które będą służyły wszystkim mieszkańcom. Chcemy gminy, która jest miejscem, gdzie każdy może czuć się bezpiecznie, gdzie rozwija się życie społeczne, kulturalne i gospodarcze, a także gdzie wszyscy mają równe szanse i możliwości. Ale nie możemy tego osiągnąć sami. Potrzebujemy Waszego wsparcia, Waszych pomysłów i zaangażowania. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy! Bądźcie z nami na tej drodze zmiany. Razem możemy uczynić Szemud jeszcze piękniejszym miejscem do życia. Czas na zmianę zaczyna się teraz!


Od publikacji minęło sporo czasu, a wybory już w najbliższą niedzielę. W okresie wyborczym Komitet m.in spotykał się z mieszkańcami. 

Paweł Dołkowski, o sobie:


"Nazywam się Paweł Dołkowski, mam 55 lat, jestem magistrem inżynierem. Jestem absolwentem wielu renomowanych uczelni oraz studiów podyplomowych, w tym studiów MBA. Jako menadżer, cały czas dążę do doskonałości w każdej dziedzinie. Doświadczenie w zarządzaniu Spółkami prawa handlowego zdobywałem od 1997 roku w
większości w sektorze prywatnym. Po wygranym konkursie zostałem prezesem Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego S.A. w Gdańsku, które po roku podwoiło swoje zyski. Rozbudowując się, tworzymy przyjazną przestrzeń handlową zarówno dla lokalnych producentów, jak i konsumentów."

Zobacz materiał filmowy

"Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem trójki wspaniałych córek. Od 2016 roku mieszkam w Kielnie, w Gminie Szemud, gdzie aktywnie uczestniczę w działaniach na rzecz lokalnej społeczności, pełniąc funkcję w Radzie Sołeckiej. Otrzymałem wiele niepokojących sygnałów od mieszkańców naszej Gminy. Dlatego postanowiłem kandydować w wyborach na Wójta Gminy Szemud. Posiadam kompetencje i doświadczenie w zarządzaniu, wiem jak zmienić naszą gminę na lepsze, przyjazne i otwarte miejsce, gdzie kluczowe decyzje są podejmowane transparentnie, z myślą o mieszkańcach."

"Dlatego proszę Was, moi sąsiedzi i mieszkańcy Gminy Szemud, abyście 7 kwietnia 2024 roku obdarzyli mnie i kandydatów z KWW PAWŁA DOŁKOWSKIEGO zaufaniem i oddali na nas swój głos."

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!