Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Konferencja prasowa Ryszarda Kalkowskiego
Wybory (Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, Dobrzewino, Donimierz, Kamień, Będargowo, Grabowiec, Częstkowo, Głazica, Jeleńska Huta, Karczemki, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Łebieńska Huta, Przetoczyno, Rębiska, Szemudzka Huta, Warzno, Zęblewo)
Piątek, 19 kwietnia 2024, 07:27

Konferencja prasowa Ryszarda Kalkowskiego

Spotkanie odbyło się 19.04.2024r przed Centrum Samorządowym w Szemudzie.

Konferencja została zorganizowana przez KWW Ryszarda Kalkowskiego Razem. 

Podczas spotkania Ryszard Kalkowski, kandydat na wójta Gminy Szemud dziękował wszystkim którzy głosowali na KWW Ryszarda Kalkowskiego. Tym samym zachęcał do wzięcia udziału w II turze wyborów, która odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia.

Podczas konferencji Ryszard Kalkowski przedstawił swój program wyborczy, opierający się na 7 filarach, zapewniając, że wiedzą skąd uzyskać pieniądze na konkretne cele.

 "Najważniejsi dla Nas są mieszkańcy, Ci mieszkańcy którzy tutaj osiedlają się dopiero, którzy tutaj od lat mieszkają przede wszystkim i dla Was mieszkańcy chcemy zrealizować jak najwięcej rzeczy, ponieważ patrząc na Fundusze Europejskie Pomorza czy tutaj wspomniane KPO, dużo jest miękkich działań. Wiemy w jaki sposób te środki przede wszystkim pozyskać wiemy w jaki sposób przede wszystkim napisać dokumentacje tak aby była dobrze oceniona i tutaj jest bardzo potrzebna szybkość tego działania" - mówił Ryszard Kalkowski

Kandydat na wójta Ryszard Kalkowski przy okazji konferencji również zaprosił do współpracy wszystkich kandydatów na radnych. Zachęcił do odwiedzenia jeszcze przed II turą wyborów strony FB KWW Ryszarda Kalkowskiego Razem w celu zasięgnięcia większej ilości informacji oraz podkreślił, że "dzisiaj nie jest czas na zmianę, dzisiaj to jest czas na rozwój, dynamiczny rozwój Gminy Szemud".

 

Zobacz materiał filmowy z konferencji.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor