Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Już w niedzielę! XVII Szemudzki Przegląd Orkiestr
Aktualność (Szemud)
Sobota, 15 czerwca 2024, 16:33

Już w niedzielę! XVII Szemudzki Przegląd Orkiestr

Aleksandra Perz oraz Tomasz Stein zapraszają na XVII Szemudzi Przegląd Zespołów i Orkiestr Dęty, którym organizatorem jest GCKSiR oraz Gmina Szemud.


Dzień dobry Państwu, zapraszamy wszystkich na XVII Szemudzki Przegląd Zespołów i Orkiestr Dętych, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2024 roku. Rozpocznie się o godzinie 14 w Kościele pw. Świętego Mikołaja w Szemudzie mszą świętą odprawioną w intencji uczestników przeglądu. Ale wszyscy Państwo oczywiście mogą w tej mszy uczestniczyć. Potem nastąpi uroczysty przemarsz do hali sportowej w Szemudzie.
Tutaj, gdzie się znajdujemy właśnie.

No i od około godziny 15.15 planujemy, że rozpoczną się już nasze przesłuchania. Mamy w tym roku mamy
siedem orkiestr. Owszem, orkiestry przyjadą z Kosakowa, z Linii, z Łęczyc, z Wejherowa, z Sierakowic i z Szemuda. Nasza ukochana Orkiestra Szemudzka. Linię chyba wymieniłam. No może tak, nie będziemy się kłócić. Zapraszam oczywiście wszystkich fanów muzyki, ogóle wszystkich fanów.

Wiemy, że źle się troszeczkę zgrały terminy, też nie mieliśmy o tym wiadomości, ale mam nadzieję, że nie ma aż tylu fanów piłki nożnej, że będziemy mogli tutaj cieszyć się tak zespołami. Niemniej jednak zapraszamy także wszystkich już po meczu Polskiej Reprezentacji na fanfary, bo mamy nadzieję, Polska pokona Holandię.
Mamy taką nadzieję i na pewno zespoły przygotują jakiś utwór, który zagramy triumfalnie, fanfary. Będziemy się cieszyć tutaj muzyką dętą i zwycięstwem Polaków, a zresztą będziemy na bieżąco i będziemy tutaj słuchaczy koncertu również informować o postępach w bieżącym wyniku, o bieżącym wyniku meczu.

Cały w ogóle, cały przegląd rozpoczyna się utworem przewodnim, którego autorem jest kapelmistrz naszej Szemudzkiej Gminnej Orkiestry Dętej, pan Wojciech Kubik. Tak jest, jest to też nasza radość, że mamy
taki potencjał i takie możliwości, że nasz kapelmistrz również skomponował utwór, który mamy
nadzieję będzie brzmiał nie tylko na naszym przeglądzie, ale wejdzie również do stałego repertuaru zespołów. Oczywiście nie wszystko jest dla ucha.

Tutaj także mamy kawiarnie, którą będzie prowadziło KGW Szemud. Tak jest, słodkości, a myślę, też i coś na wytrawnie. Także zapraszamy bardzo serdecznie, bo muzyka, artyści występują najchętniej wtedy, kiedy jest publiczność, więc robią to wszystko również dla Was, drodzy Państwo, dlatego Serdecznie Zapraszamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Przemek Dopke
Przemek Dopke
Redaktor Naczelny, Wydawca