Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Iskra Szemud VS Pomorzanin Gdynia
Sport (Szemud)
Poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 08:56

Iskra Szemud VS Pomorzanin Gdynia

W minioną sobotę, 27 kwietnia na stadionie w Szemudzie Iskra Szemud rozegrała zwycięski mecz z Pomorzanin Gdynia. Zagrali w składzie widocznym na grafice, źródło grafiki: FB. Iskra Szemud, dodatkowo w czasie meczu z ławki weszli: Janusz Szwichtenberg i Artur Gruba. 

Do przerwy mecz nie układał się optymistycznie dla zespołu ISKRA Szemud, na przerwę schodzili z jednobramkową stratą. Jednak to co nastąpiło po niej świadczy o bardzo wysokiej determinacji, co pozwoliło odwrócić losy spotkania. Pierwszy celny strzał dla zespołu z Szemudu, pada w 70 minucie. 

Pierwszy gol to atak prawą stroną boiska ,,Juny” Janusz Szwichtenberg zagrywa prostopadłą piłkę do Michała Wierzchołowskiego, który w pełnym biegu z bocznej lini pola karnego dośrodkowuje na długi słupek, wydaje się że Grzegorz Włodarski za moment wbije piłkę głową do bramki ale w ostatniej chwili obrońca ręką wybija piłkę .. czerwona kartka i rzut karny, który pewnym strzałem w prawy dolny róg na bramkę zamienia ,,Eli” Eligiusz Wyszecki
FB KS Iskra Szemud

W drugiej połowie drużyna dokładała wciąż swoim kibicom emocji. Ciągłe ataki na bramkę drużyny przeciwnej, obroniony strzał z wolnego, aż do 93 minuty w której to po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Eligiusza Wyszeckiego na długi słupek, w polu karnym najwyżej wyskakuje Radosław Kostuch oddając celny strzał który obrońcy Pomorzanina wybijają z linii bramkowej, wprost pod nogi Radka, który oddaje strzał z około 7m i piłka znajduje drogę do siatki.

Tym pięknym strzałem KS Iskra Szemud odnosi zwycięstwo 2:1 i awansuje w tabeli na 9 miejsce.

Gratulujemy całej drużynie! 

 

Źródło: FB KS ISKRA Szemud

Fot. Archiwum szemud24.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor