Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Eliminacje powiatowe XXIV Edycji Pucharu Tymbarku SSPzP Dobrzewino - Karczemki
Sport (Dobrzewino, Karczemki)
Środa, 24 kwietnia 2024, 08:15

Eliminacje powiatowe XXIV Edycji Pucharu Tymbarku SSPzP Dobrzewino - Karczemki

W środę 10.04.2024 drużyna z SSPzP Dobrzewino-Karczemki wzięła udział w eliminacjach powiatowych o "Puchar Tymbarku"

 

Puchar Tymbarku to największy w Europie turniej piłki nożnej dla dzieci z szkół, organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej. W tegorocznej XXIV edycji zgłoszono ponad 11 tysięcy drużyn. Finały Pucharu Tymbarku odbywają się na Stadionie Narodowym w  Warszawie.

Najciekawszym i zarazem najbardziej emocjonującym meczem, pełnym napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji okazał się ten z drużyną "Kreatywni Rumia". Zawodnicy z drużyny "SSPzP Dobrzewino-Karczemki" wygrali ten mecz 2:0. Tak mecz swoich zawodników komentuje trener:

 

"Przez cały mecz utrzymywaliśmy wysoki pressing ale brakowało nam wykończenia. Końcówka drugiej połowy, przy stanie 0:0 sędzia dyktuje karnego dla przeciwników - SZOK. Zawodnik ustawia piłkę, cisza na boisku, pada strzał i... FOKUS - nasz bramkarz niczym Jerzy Dudek - rzuca się i broni karnego, ratując drużynę z opresji. To naładowało chłopaków jeszcze bardziej i do końca meczu dali z siebie 200%."
Rafał Pilch
Trener

Tegoroczne marzenia o finałach na Stadionie Narodowym, pokrzyżowała zawodnikom z SSPzP Dobrzewino-Karczemki, drużyna SMS Stolem Gniewino, z którą to mecz przegrali. To oni będą reprezentować powiat wejherowski na wojewódzkim finale Pucharu Tymbarku. 

fot. Aga Grabowska Photography

"Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zebraliśmy super doświadczenie, a za rok wracamy i zatrzymujemy się dopiero na Stadionie Narodowym "
Rafał Pilch
Trener

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor