Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Zaginął 58-letni Tadeusz Labuda z Łebna
Aktualność (Łebno)
Środa, 10 lipca 2024, 06:41

EDIT: Osoba została odnaleziona. Zaginął 58-letni Tadeusz Labuda z Łebna

EDIT, środa 10.07, godz. 10:45 Osoba została odnaleziona, jest bezpieczna. 

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie opublikowała wiadomość dotyczącą poszukiwania mężczyzny, który zaginął. 58-letni Tadeusz Labuda pochodzi z Łebna, gmina Szemud. Dziś w nocy wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania. (środa, godz. 8:50)

Mężczyzna był ubrany w białą koszulę, spodnie typu rybaczki, niskie, robocze buty.
asp.sztab. Anetta Potrykus
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie

Policja prosi o kontakt - w przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie 47 742 97 37 lub 22(dyżurny jednostki) bądź dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Zobacz także Siedmiu nietrzeźwych kierowców - jeden z 2 promilami alkoholu. Czytaj więcej Czytaj więcej Zobacz także Pożar w Kielnie Czytaj więcej Czytaj więcej

Powiadomienie policji o zaginięciu osoby jest niezwykle ważne i może mieć kluczowe znaczenie dla szybkiego odnalezienia zaginionej osoby. Im szybciej zgłosimy zaginięcie, tym większe są szanse na skuteczne odnalezienie osoby. Policja dysponuje odpowiednimi narzędziami i zasobami, które mogą przyspieszyć proces poszukiwań. Ponadto, zgłoszenie zaginięcia umożliwia uruchomienie procedur prawnych i administracyjnych, które mogą być niezbędne w dalszym procesie. Wreszcie, zgłoszenie zaginięcia jest również ważne z punktu widzenia społecznego, ponieważ mobilizuje społeczność do udziału w poszukiwaniach. Pamiętajmy, że każda minuta jest cenna, gdy chodzi o odnalezienie zaginionej osoby.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Przemek Dopke
Przemek Dopke
Redaktor Naczelny, Wydawca