Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
Dzień Dziecka w Sołectwie Rębiska
Aktualność (Rębiska)
Poniedziałek, 27 maja 2024, 17:00

Dzień Dziecka w Sołectwie Rębiska

Fot. FB Sołectwo Rębiska

W Sołectwie Rębiska świętowanie Dnia Dziecka w połączeniu z Dniem Matki odbyło się 26 maja. Wyjątkowa okazja do uhonorowania dwóch bardzo ważnych świąt i rodzinnej zabawy. Festyn został zorganizowany przez Panią Sołtys wraz z Radą Sołecką.

Przy organizacji pomagają mieszkańcy, mamy zawsze upieką ciasta, pomogą przy stoiskach. OSP zawsze też chętnie z nami współpracuje, sama też jestem członkiem już od 40 lat.
Chmara Wanda
Sołtys Rębiska

Na zabawie nie zabrakło dmuchańców, gier z nagrodami, rzucania balonami z wodą, malowania twarzy, baniek. OSP zorganizowała pokaz z pianą i lanie wodą oraz chętnie prezentowała swoje wozy. Dużą popularnością na festynach organizowanych w sołectwie Rębiska cieszą się "sztuczne stawy", gdzie dzieci mogą rywalizować ze sobą kto, złowi największą ilość styropianowych rybek.

Najdłuższą kolejką zaraz po wacie cukrowej cieszyło się stoisko ze strzelnicą. Gdzie można było spróbować swoich zdolności z wiatrówką.
Chmara Wanda
Sołtys Rębiska

Galeria zdjęć z festynu

Wyjątkowy mecz "Mamy z córkami" przeciwko "Tatusiowie z synami", który odbył się podczas festynu, to zabawny sposób na zaangażowanie rodzin i świętowanie różnorodności ról rodzicielskich. Zwycięstwo Mam w dniu ich święta dodatkowo podkreśla wartość i siłę matek w naszym społeczeństwie. Wspólne ognisko z kiełbaskami to idealne zakończenie dnia, gdzie tradycja łączy się z prostą radością z bycia razem.

Wydarzenia takie są wspaniałą okazją do świętowania lokalnej społeczności i budowania więzi między mieszkańcami.

 

Źródło fot.: FB Sołectwo Rębiska

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor