Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /var/www/szemud24/constants_server.php on line 10
12 - metrowa ścianka wspinaczkowa na Pikniku w Koleczkowie!
Aktualność (Szemud, Koleczkowo, Kielno)
Sobota, 8 czerwca 2024, 10:35

12 - metrowa ścianka wspinaczkowa na Pikniku w Koleczkowie!

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Koleczkowie brzmi jak fantastyczna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Już dzisiaj w godzinach 15:00 - 18:00 na boisku sportowym KKS Koleczkowo będziemy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami i aktywnościami. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który z pewnością zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zmierzyć się z wysokością.  Jedną z atrakcji na pikniku będzie 12 - metrowa ścianka wspinaczkowa, która będzie udostępniona dla uczestników. Dzięki wsparciu doświadczonych instruktorów z Daj BLOK - wspinanie na peryferiach 3miasta, którzy pochodzą ze stowarzyszenia RW Szemud z Kielna, każdy chętny będzie mógł poczuć satysfakcję z osiągnięcia szczytu, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wspinaczka to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu, a piknik z możliwością skorzystania z profesjonalnej ścianki wspinaczkowej to świetna okazja, aby odkryć w sobie pasję do tego sportu.

Organizatorzy: sołtys, proboszcz parafii, rada rodziców, rada sołecka, dyrekcja szkoły, radny oraz KGW, zadbali o to by każdy znalazł coś dla siebie. Od magicznych pokazów iluzjonisty, które przeniosą widzów w świat fantazji, po pyszne przekąski takie jak darmowy popcorn i wata cukrowa, które z pewnością umilą czas. Dzieci z pewnością będą zachwycone dmuchanymi zjeżdżalniami, a dorośli będą mogli odpocząć przy kawie i herbacie. Nie zabraknie również domowych ciast i grillowanych przysmaków, które przygotują lokalne gospodynie. Konkursy z nagrodami dodadzą element rywalizacji i emocji, będzie można wygrać.

Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także na doświadczenie lokalnej społeczności i kultury. Zabierzcie swoją rodzinę, znajomych, sąsiadów i spędźcie ten czas razem!

Zobacz także Fotorelacja - Grupa Wspinaczkowa z Kielna na Górze Markowca w Rumi! Czytaj więcej Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor